Kurucumuzdan Mesaj

KURUCUMUZ

 

MAVİ UMUT EĞİTİM KURUMLARI; 2002 yılında kurulan ve her çocuk değerlidir ilkesiyle eğitime başlamış, emanet ilkesiyle ve insan yetiştirmenin bilinciyle hareket eden geleceğin nesillerini yetiştirmeyi hedefleyen bir kurum olarak yürüyüşünü sürdürmektedir.

Bizler MAVİ UMUT EĞİTİM KURUMLARI olarak insana yapılan yatırımın hiçbir zaman zayi olmayacağını biliyoruz. Bu duygu, düşünce ve heyecanla; kendisi, ailesi ve toplumla barışık bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki iyi yetiştirilmiş her çocuk gelecekte sağlıklı bireyler olarak toplumdaki yerini alacaktır.

Çocuklarımızın akademik başarılarının yanında milli ve manevi değerlerle donatılarak yetiştirilmesini ayrıca önemsiyor ve bu anlamda hassas davranmamız gerektiğinin bilinciyle hareket ediyoruz. Bizler biliyoruz ki değerli olarak yetiştirilmiş her birey, bu ülke ve insanlık için birer kazanımdır.

Bu duygu ve düşüncelerle MAVİ UMUT AİLESİ olarak bizlere inanan güvenen her bir ailemize, çocuğumuza, öğretmenimize ve çalışanlarımıza bizlere kattıkları tüm değerler için ayrı ayrı teşekkür ederim.